Господарське право

Господарські спори – практично неминучий компонент будь-якого виду підприємницької діяльності. Це категорія суперечок, що випливають із договірних відносин, пов’язаних з виконанням зобов’язань за господарськими договорами. Примітним є те, що втягнутими в цю категорію спорів можуть стати, як юридичні, так і фізичні особи. Конфлікт між сторонами може виникнути на будь-якій стадії відносин. Проблеми можуть стосуватися невиконання стороною зобов’язань за договором або порушення умов їх виконання, невиплати заборгованості, початку процедури банкрутства, виникнення корпоративного конфлікту, неможливості своєчасного виконання зобов’язань за кредитом і т.д. Найбільш ефективного результату вирішення цієї проблеми можна досягти, звернувшись до профільного фахівця. Адвокати ЮК «ФЕМІДА» зможуть допомогти не тільки в ситуаціях, коли конфлікт і судові тяжби вже неминучі, але і на більш ранніх стадіях, попередивши і запобігши виникненню такої проблеми, як господарська суперечка.

описати мою проблему

З якими питаннями ми можемо допомогти?

1

Ведення господарських справ на стадії виконавчого провадження

2

Ведення судових справ щодо господарських спорів між юридичними особами

3

Визнання договорів поставки, підряду, перевезення та інші недійсними у судовому порядку

4

Супровід справ про банкротство юридичних осіб

5

Супровід справ щодо спорів між засновниками про частки, майно, виплати та інше

Та інші питання, повʼязані з питанням «Господарське право».
замовити консультацію

Отримайте швидку та безкоштовну ознайомчу консультацію

Відгуки

Fronw (Fronw)
Fronw (Fronw)
2024-03-06
Сотрудничество прошло без трудностей Обратился на счет 130КУПАП, выписали протокол незаконно, пришлось обратиться к юристам, быстро подготовили все документы. Недавно получил позитивное решение суда, права вернули!
Анастасия Чирва
Анастасия Чирва
2024-03-05
Дуже дякую за професійну допомогу. Затишний офіс та приємні люди
Анастасiя Батюк
Анастасiя Батюк
2024-03-04
Дякую за повний юридичний супровід у моїй справі, суд повністю задовольнив вимоги. Все на найвищому рівні!
Alexandr Ivanov
Alexandr Ivanov
2024-03-04
Отличные специалисты в своем направлении. Уже год борюсь с налоговой службой. Они регулярно выставляют мне безосновательные штрафы, когда я получил третий штраф, я понял что нужно идти к специалистам. По рекомендации обратился в эту фирму. Юрист грамотно объяснил как можно обжаловать этот штраф, очень кратко, но по делу, показал подобные решения суда. Я принял решение сотрудничать и вот на сегодняшний день мы уже обжаловали один штраф, суд поддержал мою сторону, работаем над вторым делом. Благодарность юристу.
Анна Бакал
Анна Бакал
2024-02-29
Дуже дякую Дар'ї, допомогла розлучитися без проблем. Допомагала з усім і навіть у підтримці, рекомендую всім.
Ірина Маналатій
Ірина Маналатій
2024-02-29
Претензий нет Хорошие юристы, отдельная благодарность помощнику юриста Николаю, который в телефонном режиме помог с некоторыми вопросами!
Alina Vasylkovska
Alina Vasylkovska
2024-02-29
Подяка спеціалістам компанії за кваліфіковану та швидку допомогу у вирішенні складного питання! Рекомендую до співпраці.
Эльмир Гулиев
Эльмир Гулиев
2024-02-29
Очень доволен работой компании👍
ROI
ROI
2024-02-29
Обратился с проблемой продажи собственности, один из собственников не выходит на связь уже более 9 лет, объяснили как и какие действия предпринимать , большое спасибо за помощь.
Валерій МИХАЙЛОВ
Валерій МИХАЙЛОВ
2024-02-29
Спасибо за качественно проведенную консультацию, решил свой юридический вопрос, благодаря вашим рекомендациям. Обязательно буду сотрудничать с вашей компанией в будущем, спасибо !

Потрібна консультація експерта?

https://femida.od.ua/gospodarche-pravo/

  Контакти

  Адреса

  Вулиця Композитора Ніщинського, 22, Одеса, Одеська область, 65029

  Телефон:

  +38(066) 985 85 37

  Написати нам