Олексій, м. Іршанськ

Питання пов'язане з усиновленням дитини

З яким питанням звернувся клієнт:

У вересні 2023 року до нас за консультацією звернувся клієнт, з питанням процедури усиновлення. Він одружений, в шлюбі вони мають дитину, але від попереднього шлюбу у його жінки є малолітня дитина, на підставі цього й виникло питання, стососно усиновлення дитини. На консультації ми предметно вивчили усі надані клієнтом документи, на підставі чого було прийнято рішення звертатися до суду, щодо усиновлення та попередньо процедури подачі заяви на обстеження умов проживання усиновлювача (нашого клієнта) та в подальшому отримання висновка про доцільність усиновлення дитини.

що ми зробили:

Першочергово ми склали нотаріальну заяву, щодо згоди матері на усиновлення її малолітнього сина. Далі була складена заява про обстеження матеріально-побутових умов сім’ї до служби у справах дітей. На підставі отриманого акту обстеження умов проживання, органом опіки та піклування був складений акт, про доцільність усиновлення малолітньої дитини. На підставі усіх неохідних документів, отриманих з органу опіку та піклування, служби у справах дітей та особистих документів, що надав кліент, була складена заява про усиновлення до суду.

результат:

Враховуючи встановлені по справі обставини, вимоги чинного законодавства, суд дійшов висновку про задоволення заяви на усиновлення малолітньої дитини.