Анатолій, Одеська обл.

Проблема пов'язана з незаконним звинуваченням у вбивстві (ст 115 КК України)

З яким питанням звернувся клієнт:

До нас звернулись батьки жінки, яку правоохоронні органи безпідставно звинуватили в умисному вбивстві знайомого. На час звернення до нас справа вже перебувала в суді. Жінці було надано державного захисника, який нажаль не бачив перспективи по даній справі. Жінка відмовилась від його послуг та просила батьків знайти їй гідного захисника. У зв’язку з чим вони звернулися до нас по фахову допомогу.

що ми зробили:

Наш адвокат вступив у справу, ознайомився з матеріалами кримінальної справи та зробив для себе відповідні висновки щодо невинуватості нашої клієнтки. Під час розгляду справи адвокат приймав участь у допиті свідкив, огляді речових та письмових доказів по справі. Критично відносився до обвинувальних свідчень. Під час дебатів адвокат зазначив, що фактично єдиним доказом, на якому сторона засновує обвинувачення, є висновок молекулярно-генетичної експертизи, разом із тим, надав критичну оцінку вказаному висновку, та констатував, що прокурором який вважав, що у кросівку клієнтки виявлено кров загиблого, надано викривлену трактовку результатів проведення експертного дослідження. З вказаним твердженням адвоката погодився також суд, додаткового зазначивши про ряд порушень, які були допущені співробітниками поліції під час досудового слідства.

результат:

05.02.2024 року суддя виніс вирок по вказаній справі, яким ухвалив визнати нашу клієнтку невинуватою у пред`явленому обвинуваченні за ч.1 ст.115 КК України та виправдав її в зв`язку з недоведеністю вчинення нею кримінального правопорушення. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в ДУ «Одеський слідчий ізолятор» скасував, звільнивши її з-під варти в залі суду негайно.